Osłony pod włączniki i kontakty!

Kiedy świeżo pomalujemy ściany w swoim domu, chcemy aby cieszyły nas swoim pięknym wyglądem przez długi czas. Niestety często zdarza się, że plamy pojawiają się bardzo szybko i z reguły w miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenia tak jak okolice włączników światła, czy kontaktów. Nie wygląda to dobrze i często sprawia, że nie czujemy się komfortowa, zwłaszcza kiedy przychodzą z wizytą goście. Jest na to proste rozwiązanie – OSŁONKI.  Bez problemu znajdziemy je w wybranych sklepach z akcesoriami elektrycznymi. Jednak są one zwykłe, białe. My oferujemy nieco więcej.

W naszym sklepie internetowym udostępniamy klientom specjalny kreator, dzięki któremu można samodzielnie stworzyć własny wzór, tak aby idealnie pasował do Twojego wnętrza. Od teraz koniec z nudnymi, białymi osłonkami, które często tylko szpecą. Zaprojektuj własną grafikę i ciesz się niebanalnym dodatkiem, który odmieni Twoje pomieszczenie.

Dla mniej kreatywnych klientów, przygotowaliśmy gotowe wzory. Kilkadziesiąt modnych osłonek, które z łatwością dopasujesz do swojego wnętrza. Znajdziesz je w odcieniach drewna naturalnego, bestsellerowego marmurku, czy w kolorowe postacie, które doskonale wkomponują się do pokoju dziecka.

Opublikowanych artykułów 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane artykuły

Zacznij wpisywać frazę i naciśnij Enter by wyszukać, lub ESC by wyjść

W górę