Menu
 

WYCIERACZKA MONOCHROM CZARNA PL020-9

37496

Nowy produkt

55 Produktów

Czarna antypoślizgowa wycieraczka z grafiką to praktyczny i jednocześnie humorystyczny element do dekoracji wyjścia do domu lub mieszkania . Jest to pomysłowy dodatek do twojego domu dzięki któremu pokonasz nudę, a przy okazji wywołasz uśmiech na twarzy wszystkich twoich odwiedzających .

Wycieraczka dzięki zastosowaniu nylonu o wysokim skręcie (HTN) świetnie pochłania wodę, jak i również wykazuje się perfekcyjnymi właściwościami czyszczącymi Podłoże wycieraczki wykonane jest z antypoślizgowego winylu, zmniejsza on możliwość przesunięcia wycieraczki jak i niweluje ryzyko poślizgnięcia się.

Nasze wycieraczki są wykonane z wszelką dbałością o detale, bardzo trwałe oraz o wysokiej elastyczne. Świetnie sprawdzą się przed wejściem do mieszkania jak i również do firmy, biura czy też sklepu.

Specyfikacje

  • Wymiary: 40 x 60 [cm]
  • Grubość: 5,5 mm
  • Materiał runa: poliamid
  • Materiał podstawy: Winyl
  • Zastosowanie: przedpokój, hol, klatka schodowa, korytarz, wiatrołap
  • Inne: eliminuje przenoszenie zanieczyszczeń do wewnątrz pomieszczeń, można stosować na ogrzewanie podłogowe
  • Uwagi: Zastrzegamy sobie różnicę wymiarów +/- 2%

70,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną ceną:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

MateriałTworzywo sztuczne
FunkcjeWycieraczka
TypPodłogowa
KolorCzarny

Napisz opinię

WYCIERACZKA MONOCHROM CZARNA PL020-9

WYCIERACZKA MONOCHROM CZARNA PL020-9

Czarna antypoślizgowa wycieraczka z grafiką to praktyczny i jednocześnie humorystyczny element do dekoracji wyjścia do domu lub mieszkania. Jest to pomysłowy dodatek do twojego domu dzięki któremu pokonasz nudę, a przy okazji wywołasz uśmiech na twarzy wszystkich twoich odwiedzających.